Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box Capão da Canoa απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Πάρκο Μαρίνας.
Η πλησιέστερη παραλία βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Παραλία Atlantida βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών.
Η κουζίνα του διαμερίσματος διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για τη μέγιστη άνεση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- το Πάρκο Μαρίνας2,2 χλμ.
- Beira Mar Capao da Canoa450 μ.
- Jardim Beira-Mar Beach1,1 χλμ.
- Capao da Canoa Beach850 μ.
- Supermercado Nacional1,2 χλμ.
- Arte Cafe550 μ.
- Εμπορικό Κέντρο Capao da Canoa Shopping950 μ.
- Praça do Farol1 χλμ.
- Condominio Riograndense Shopping Lynemar650 μ.
- Mini Golfe Square1,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Τόρεες47 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Ιδιωτική παραλία
- Ανελκυστήρας
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Παροχές BBQ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box;
Η τιμή κράτησης στο το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box αποτελεί 237$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box;
Το το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Excelente Apt Para Veraneio C Wi-Fi Tv E Box.